Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 漸變金色
Price: HK$152.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 61 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260309101255524580988 |
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 漸變金色
Author: s***o
Date:
Review: 這個髮型戴起來就是很好看,雖然看起來中規中矩的但就是很亮
顏色: 挑染金色
Author: s***8
Date:
Review: 超級滿意,質感很好
顏色: 挑染金色
Author: V***y
Date:
Review: 不錯但實際比較淺
顏色: 挑染金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.